© 2018 by BEDEKER INSTYTUT

KURSY

Kurs Home staging

Kurs kierowany jest do osób planujących świadczenie usług w zakresie sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości metodą Home Stagingu. Wiedza zdobyta podczas zajęć pozwoli uatrakcyjnić ofertę sprzedaży czy wynajmu nieruchomości i sprawić by działalność stała się konkurencyjna względem innych biur nieruchomości. Kurs trwa 5 dni (40 godzin dydaktycznych, 1h = 45 minut, czyli 30 h zegarowych).

Kurs projektowania wnętrz (+ program SketchUp)

Kurs skierowany jest do osób, które interesują się projektowaniem i aranżacją wnętrz  i pragną zająć się realizacją projektów zawodowo. Podczas zajęć kładziemy duży nacisk na część praktyczną (ćwiczenia rysunkowe i komputerowe), aby każdy uczestnik kursu mógł po jego ukończeniu podjąć działalność w zakresie projektowania i dekorowania wnętrz. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w formie wykładów z prezentacją multimedialną. 

Kurs projektowania mebli

Kurs projektowania mebli przeznaczony jest zarówno dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje z zakresu projektowania mebli i wzornictwa przemysłowego jak i tych, których celem jest zdobycie nowych umiejętności zawodowych. Jednocześnie kurs projektowania mebli jest idealny dla osób, których pasją jest aranżacja wnętrz i samodzielne projektowanie wystroju. 

Kurs fotografii analogowej

Program zawiera elementy wiedzy czysto warsztatowej - jak obchodzić się z materiałem światłoczułym (negatywem, papierem) a także wiedzy z zakresu estetyki i ekspresji obrazu (jak dobrać czas, temperaturę i intensywność procesu by w rezultacie uzyskać zamierzoną fotografię). W czasie zajęć słuchacze uczą się świadomie sterować szeroko pojętym procesem uzyskania obrazu.

Kurs Programowania w C# [Sharp]

Kurs kierowany jest do osób planujących pracę z językiem programowania C# w oparciu o platformę .NET. Zakres szkolenia obejmuje zagadnienia podstawowe oraz średnio-zaawansowane w ramach programowania zorientowanego obiektowo. Wiedza zdobyta podczas zajęć pozwoli na postawienie pierwszych kroków w zawodzie testera bądź programisty.

Kurs Adobe Photoshop

Szkolenie dotyczące pracy z oprogramowaniem Adobe Photoshop dotyczyć będzie elementów niezbędnych w samodzielnej działalności grafika. Szkolenie skierowane jest do osób, które chciałyby poznać program Adobe Photoshop w stopniu, umożliwiającym obróbkę zdjęć, projektowanie, tworzenie projektów z przeznaczeniem do druku, prezentacji multimedialnej czy do publikacji w Internecie.

Kurs Adobe Premiere

Samego programu Adobe Premiere Pro z pewnością nie trzeba przedstawiać osobom, które choć trochę interesują się tematem montażu. Obecnie to jedno z najlepszych i najpopularniejszych narzędzi do nieliniowej edycji filmów. Program pozwala montować wideo oraz audio, a do tego nakładać wiele efektów i przeprowadzać korekty barwne. Kurs podstawowy ma na celu ukazanie możliwości programu i stworzenie profesjonalnego filmu przez słuchacza.

Kurs projektowania graficznego

Kursy projektowania graficznego kierujemy do osób z zacięciem artystycznym, które lubią swoje pomysły przekształcać w konkretne projekty, fotografów, którzy chcą się nauczyć poprawnie retuszować swoje zdjęcia i wszystkich, którzy chcieliby w przyszłości znaleźć pracę związaną z grafiką. 

Kurs rysunku [NOWOŚĆ]

Kurs rysunku skierowany jest do osób, które z pasji chciałby poszerzyć swoją wiedzę na temat wykonywanych prac, a także dla słuchaczy, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na studia.

Kurs survivalu [NOWOŚĆ]

Kurs przetrwania zwiększa szansę na efektywne działanie w sytuacjach ekstremalnych. Pozwala na poznanie i zrozumienie mechanizmów zachodzących w głowie człowieka. Wzbogacony technikami i informacją o sprzęcie, odnosi się do wszystkich elementów piramidy przetrwania. Kurs pozwoli  rozwinąć inicjatywę, kreatywność oraz niezbędne w działaniu zespołowym zdolności interpersonalne.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now