© 2018 by BEDEKER INSTYTUT

Maria Głowińska
Wnętrza | Rysunek

Absolwentka gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Obecnie pracuje w jednej z trójmiejskich pracowni, zajmujących się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Tworzy również swoje własne, oryginalne projekty mebli. W wolnym czasie maluje, rysuje i realizuje się jako fotograf. Pasjonują ją zwłaszcza portrety.

O NAS

Jesteśmy zespołem młodych ludzi realizującym swoje pasje. Chcemy podzielić się swoją wiedzą   i doświadczeniami. Nieustannie kształcimy się i realizujemy projekty. Dla nas nie tylko teoria jest ważna - cenimy praktykę!

Jarosław Zawada
Konferencje | Badania
Karel Dolinski
Konferencje | Badania

Geograf, doktorant, tłumacz. Brazylijczyk i gdańszczanin. Naukowo zajmuje się polityką miejską w Brazylii i kwestiami społecznymi tego kraju. Lektor języka portugalskiego, nauczyciel geografii i przedsiębiorczości. Od 2017 roku członek Rady Imigrantów i Imigrantek w Gdańsku.

Antropolog, doktorant, przedsiębiorca, sopocianin.

Zajmuje się emigracją w państwach Zakaukazia. Członek Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego, prezes i założyciel Stowarzyszenia Kulturalnego 3art oraz członek Stowarzyszenia Przyjazny Sopot. Wieloletni pracownik administracji; organizator licznych konferencji krajowych i zagranicznych. 

Katarzyna Łobacz
Wnętrza | Home staging

Projektantka wnętrz, home stager i szkoleniowiec. Właścicielka Clara Studio Wnętrz. Przygotowuje mieszkania do sesji zdjęciowych, projektuje wnętrza, stylizuje nieruchomości w celu szybszej sprzedaży lub wynajmu. Doświadczenie zdobywała przy współpracy z pracowniami projektowymi i prywatnymi klientami. Miłośniczka designu, historii wnętrz i górskich wycieczek. 

Jan Stelmachowski
Adobe Photoshop
Grzegorz Wyrębiak
Adobe Premiere

[Opis w przygotowaniu]

Kierownik produkcji, właściciel The North Film, związany z Warszawską Szkołą Filmową. Miłośnik fotografii i kinematografii. Członek Stowarzyszenia 3!, w którym zajmuje się przygotowywaniem filmów promocyjnych. 

Fotograf, podróżnik, przedsiębiorca. Absolwent Akademii Fotografii. Zajmuje się fotografią analogową i cyfrową. Laureat licznych konkursów krajowych i zagranicznych. Obecnie pracuje m.in. w jednej z trójmiejskich firm zajmujących się reklamą i marketingiem w mediach społecznościowych. 

Olga Warabida
Projektowanie graficzne

Absolwent Politechniki Gdańskiej. Programista w jednej z trójmiejskich firm IT, zajmujących się produkcją aplikacji komputerowych. Ekonomii i przedsiębiorczości uczy się studiując na warszawskiej uczelni, gdzie bada zagadnienia związane z automatyzacją w biznesie i produkcji. W wolnym czasie podróżnik i fotograf krajów Wschodu.

Michał Wiśniewski
Programowanie w C#  

Polski, interdyscyplinarny artysta młodego pokolenia, który tworzy wizualny język, w większości interaktywny dla odbiorców. Pracowała kilkakrotnie z operami i teatrami, tworząc scenografię multimedialną. Ponadto Olga koncentruje się na instalacji w przestrzeni, projektowaniu graficznym i ilustracji. Właścicielka Warsaw Districts oraz Olga Warabida Deisgn Multimedia Scenography. Jest laureatką m.in. konkursu Hydro Active City.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now